O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, której siedziba znajduje się w miejscowości Mordarka, położonej niedaleko Limanowej.

Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją – to nasz główny atut. Produkujemy między innymi uchwyty rynnowe i obejmy do rur spustowych. 

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać wszelkiego rodzaju detale z taśm ocynk od 25 do 75 mm szerokości i grubości od 0.8 do 4 mm. 

Dysponujemy również maszynami CNC, które pozwalają nam na wykonywanie skomplikowanych wzorów. Zajmujemy się również gięciem na prasie krawędziowej, która zapewnia wysoką precyzję gięcia i seryjną powtarzalność.

Naszym dodatkowym atutem jest fakt posiadania własnej lakierni proszkowej, w której na życzenie klientów jesteśmy w stanie wymalować każdy wykonany produkt na wybrany kolor z palety RAL.

Świadczymy usługi:

  • obróbki mechanicznej elementów metalowych,

  • cięcie plazmą CNC,

  • gięcie blach cnc, 

  • produkcja akcesoriów dekarskich.

Współpracujemy zarówno z firmami handlowo-usługowymi, jak i z klientami detalicznymi. Jesteśmy otwarci na nowe współprace.

FAQ

Czym się zajmujemy?

Idź do sklepu

Jak działamy

Oto metody, jakie stosujemy przy wytwarzaniu naszych produktów:

  • cięcie podstawowe – zwykłe rozcinanie elementu,
  • cięcie szablonowe – w przypadku tego typu cięcia przebijamy się w środku obrabianego elementu, a następnie prowadzimy palnik (tak jak przy cięciu podstawowym) wzdłuż wcześniej przygotowanego szablonu,
  • żłobienie – dzięki zastosowaniu specjalnych części eksploatacyjnych, możliwe jest tworzenie regularnych wyżłobień w obrabianym materiale – można w ten sposób usunąć np. wadliwy spaw lub rozdzielić wcześniej zespawane elementy,
  • cięcie wielu blach jednocześnie – możliwe jest cięcie kilku blach jednocześnie po uprzednim ułożeniu ich w stos.

Cięcie plazmą – zastosowania

Cięcie plazmą może być wykorzystane do cięcia wszelkich materiałów przewodzących prąd. W praktyce, plazmą tnie się głównie stal czarną, nierdzewną oraz aluminium. Cięcie blach o grubości do 25 mm. Dzięki tak szerokiemu zakresowi usług gięcia CNC mamy możliwość spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Powierzone nam zadania wykonujemy precyzyjnie, terminowo, a w przypadku produkcji seryjnej z pełną powtarzalnością. Gięcie CNC możemy wykonać z materiałów własnych albo powierzonych nam przez Klienta.

9,00 

9,00 

9,00 

102,49 

9,00 

9,00 

9,00 

102,49 

114,40 

128,50 

140,50 

154,51 

Używamy plików cookie

Robimy to, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystkie” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.