Kategoria: Do stolików kawowych

Metalowe podstawy do stolików kawowych. Jeśli nie zadowalają Cię dostępne w sklepie konfiguracje, to mogą zostać wykonane również na zamówienie – jesteśmy producentem stelaży metalowych do stołu.

Kategoria: Do stolików kawowych

774,00 

540,00 

Stalowe stelaże pod stoły

Podstawa stalowa do stołu to jeden z najlepszych i najsolidniejszych sposobów na osadzenie blatu. Te metalowe konstrukcje wykonywane są z wykorzystaniem technologii CNC, a dodatkowo malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Metalowa podstawa do stołu może zostać wykonana u nas w niemal dowolnym kształcie, rozmiarze, kolorze i z dowolnymi ozdobnymi wycięciami.

Gotowe stoły na metalowej podstawie naszego autorstwa możecie obejrzeć w kategorii > Stoliki kawowe.

Stół na metalowej ramie – trwałość i estetyka

Trudno wyobrazić sobie bardziej odporny materiał niż stal. Stelaż metalowy pod stół to solidny, ale i wysoce estetyczny element konstrukcyjny tego podstawowego mebla. Meble, które łączą w sobie stal i drewno to świetny sposób na uzupełnienie wnętrz loftowych, czy industrialnych. Ramę stołu loft potrafimy wyobrazić sobie tylko w stali, prawda?

Używamy plików cookie

Robimy to, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystkie” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.