Kategoria: Konstrukcje/ Podstawy

Oferujemy solidne, wytrzymałe stelaże metalowe do stołów. Podstawy do stołu dostępne w naszej ofercie mogą być malowane proszkowo na wybrany kolor z palety RAL.

Jeżeli wśród gotowych wariantów nie znalazłeś metalowej podstawy do stołu, która spełniłaby Twoje oczekiwania, to jesteśmy w stanie wykonać ją dla Ciebie również na zamówienie.

Kategoria: Konstrukcje/ Podstawy

2,60 

774,00 

540,00 

774,00 

Producent stelaży metalowych do stołów

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do obróbki metalu i maszynami CNC, które pozwalają nam wykonywać metalowe podstawy do stołów na indywidualne zamówienie.

Metalowe podstawy do stołu

To gwarancja stabilności, wytrzymałości i trwałości na długie lata. Stalowe stelaże świetnie poradzą sobie nawet z ciężkimi, dużymi blatami. Jeśli zastanawiasz się, jaki materiał wybrać na stelaż, to metal jest dobrym wyborem.

Stelaż metalowy pod stół możesz wybrać z gotowych konfiguracji, lub skontaktować się z nami, a my wykonamy go dla Ciebie na wymiar.

Interesuje Cię stelaż metalowy do stołu okrągłego, prostokątnego, czy może stelaż metalowy do stołu ogrodowego na wymiar? Skontaktuj się z nami!

Używamy plików cookie

Robimy to, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystkie” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.