Kategoria: Donice metalowe LED

Podświetlane donice LED to ostatnimi czasy niezwykle modny dodatek do wnętrz. Nic dziwnego! To dodatek, który w unikalny sposób dodaje charakteru wnętrzu oraz podkreśla urok rośliny.

Doniczki podświetlane dostępne w naszej ofercie świetnie sprawdzą się również jako donice ogrodowe. Jeżeli zależy Ci na maksimum unikalności, możemy wykonać dla Ciebie również metalowe donice na zamówienie!

Kategoria: Donice metalowe LED

684,00 

720,00 

Donice podświetlane – klimat i estetyka

Podświetlane doniczki w stylu loft to absolutny bestseller! To niezwykle estetyczny, ale i funkcjonalny element wystroju wnętrza, który pozwoli Ci wprowadzić do domu lub mieszkania niepowtarzalny klimat.

Donice podświetlane do salonu, kuchni, sypialni – sprawdzą się wszędzie!

Donica wysoka loft

Podświetlane donice dostępne w naszej ofercie to elementy, które z całą pewnością nie zginą w otoczeniu! To wysokie, solidne produkty, które zachwycają wyglądem i pięknie podkreślają rośliny.

Używamy plików cookie

Robimy to, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku „Akceptuj wszystkie” oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.